18.4 C
Türkiye
Cuma, Temmuz 16, 2021

Acil Para İhtiyacında, Para Kazanmanın 5 Yolu

Acil Para İhtiyacında, Para Kazanmanın 5 Yolu

Acil paraya ihtiyacınız varsa dikkatli bir şekilde sizler için yazdığımız yazıyı okuyunuz.

Şimdi Paraya İhtiyacınız Olduğunda Nasıl Nakit Elde Edilir
Bazen acil bir durum olur ve hemen paraya ihtiyacımız olur. Neyse ki, bugün nakit para kazanmanın yolları var.

Kredi Kartı Puanlarınızı Kullanın

Satın alma işleminiz için düzenli olarak nakit geri ödemeli bir kredi kartı kullanıyorsanız, şimdi ne kadar puan biriktirdiğinizi görmenin tam zamanı. Düşündüğünden daha fazlasına sahip olabilirsin ve bu puanlar şimdi biraz para kazanmanın iyi bir yolu olabilir.

Puanlarınızı yalnızca hesap özeti kredisi veya hediye kartları için kullanabilirsiniz, ancak bunlar bile şu anda ihtiyacınız olan para için bütçenizde yer açabilir.

Bir Rehin Dükkanı Kullanın

Değerli eşyalarınızı bir rehinciye götürme düşüncesi ideal olmasa da, kendinizi finansal bir çıkmazda bulursanız, sorununuzu çözmenin hızlı bir yoludur. Pazarlık konusunda iyiyseniz, ilk tekliflerinden daha yüksek bir fiyat bile alabilirsiniz.

Öğenizi geri alma olanağınız var – daha yüksek bir fiyata ve faizle olsa bile – ancak sonsuza kadar ondan ayrılmak zorunda değilsiniz.

Bir rehin dükkanı kullanmak sizi endişelendiriyorsa, sadece bir çekmecede veya mücevher kutusunda duran eski mücevherler satmayı düşünün.

Geri Dönüşümünüzü Kullanın

Geri dönüşümünüzün geri kalanından teneke ve şişelerinizi ayırmayı hatırlamak her zaman kolay değildir, ancak ihtiyacınız olduğunda hızlı para kazanmanın iyi bir yoludur. Onları yakınınızdaki bir ödeme merkezine götürün ve parayla takas edin.
Diğer bir seçenek de nakit olarak hurda metal ticareti yapmaktır. Sen edebilirsiniz alüminyum kutular geri dönüşüm için para kazanmak , bakır veya çelik ve size metal topladıktan sonra, bunu demir veya demir dışı olmadığını belirlemek gerekir.

Demir dışı metaller size daha fazla nakit kazandırır, ancak demir içeren metaller daha yaygındır.

Ceplerinizi Bozuk Para Veya Nakit İçin Kontrol Edin

Çoğumuzun etrafta yatan gevşek paraları var. İster cüzdanınızda, ceplerinizde, arabanızın döşeme tahtalarında olsunlar, ister bir kumbarada düzgünce saklanmış olsunlar, biraz bozuk para bulabileceğiniz güvenli bir bahistir.

Şimdi paraya ihtiyacınız varsa, madeni para bulabileceğinizi düşündüğünüz her yeri kontrol edin. Uzun zamandır giymemiş olsanız bile pantolon veya palto ceplerini unutmayın.

Komşular İçin Ayak İşleri Yapın

Hızlı para kazanmanın bir başka yolu da komşularınız için ayak işleri yapmayı teklif etmektir. Yiyeceklerini almaktan paket postalamaya kadar her şeyi yapabilirsiniz. Servis tamircilerini beklemek veya teslim ettikleri paketleri imzalamak gibi şeyler bile yapabilirsiniz. Yapmaları gerekebilecek ancak zamanları olmayan her şeyi onlar için yapmayı teklif edebilirsiniz.

Eğer elinizin altındaysa, güvertenin onarılmasına, çitlerin onarılmasına, mobilyaların taşınmasına veya olukların temizlenmesine ihtiyacı olan birinin olup olmadığını sorun. Çim biçmek, kar kürek çekmek ve yaprakları tırmıklamak, yaşadığınız yere bağlı olarak sağlayabileceğiniz diğer tamirci hizmetleridir.

Birkaç telefon görüşmesi yaparak, birkaç mesaj göndererek veya sosyal medyada gönderi paylaşarak kolayca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler:

  1. Fazladan Para Kazanmak İçin 7 Ek İş
  2. En İyi 3 Teknoloji Hissesi! 2021’de En Çok İşlem Gören Hangisi?
  3. Hızlı Para Kazanmanın 4 Kolay Yolu
  4. Tiktok Ücretsiz Takipçi Alma
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR