18.4 C
Türkiye
Cuma, Temmuz 16, 2021

Amazon’da Para Kazanmanın En İyi 4 Yolu

Amazon’da Para Kazanmanın En İyi 4 Yolu

1- Amazon Launchpad’e başvurun

Özellikle yenilikçi ürünler satıyorsanız ve anlatacak ilginç bir marka hikayeniz varsa Amazon Launchpad’e başvurmayı düşünebilirsiniz.

Başvurular duruma göre incelenir, bu nedenle kabul edileceğinizin garantisi yoktur. Ancak, eğer öyleyseniz, müşteri etkileşim araçları gibi ek satış özelliklerine, markanızın Amazon Launchpad ana sayfasında sergilenmesi şansına ve işinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir işe alım yöneticisinden stratejik desteğe erişebilirsiniz .

Amazon Launchpad’de satış yapıyorsanız, sattığınız her ürün için standart tavsiye ücretine ek olarak fazladan %5 tavsiye ücreti ödemeniz gerekeceğini unutmayın. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

2- Amazon’da eski eşyalarını sat

Para kazanmak için Amazon’da ne satacağınızdan emin değil misiniz? Eski eşyalarınıza bir göz atın – muhtemelen artık kullanmadığınız ve çevrimiçi olarak satabileceğiniz birçok eşya vardır.

Bazı yönlerden eski eşyalar, Amazon’da satılacak en iyi ürünlerden bazıları olabilir.

Bu, yalnızca önceden sevdiğiniz eşyalarınızın çöplük yerine iyi bir eve gitmesi anlamına gelmez (yalnızca önemli bir neden), aynı zamanda satın alma veya satma maliyetlerini azaltabileceğiniz ve bunlardan sadece kar elde edebileceğiniz anlamına gelir . zaten sahip olduğunuz şeyler.

Örneğin, üniversitede bir modülle işiniz bittiğinde, ihtiyacınız olan yeni kitapların finansmanına yardımcı olmak için eski kitaplarınızı Amazon’da satabilirsiniz .

Amazon’da kullanılmış şeyler satıyorsanız, içinde bulundukları durumu açık ve dürüst bir şekilde tanımladığınızdan emin olun.

3- Bağlı kuruluş pazarlamasına başlayın

Muhtemelen Amazon’da satış yapmadan para kazanmanın en iyi yolu, Amazon’un bağlı kuruluş pazarlama programına katılmaktır.

Bağlı kuruluş pazarlaması, sosyal medya veya kendi blogunuz gibi çevrimiçi ürünlerin bağlantılarını paylaşmayı içerir . Ardından, insanlar bu bağlantılar aracılığıyla bir şeyler satın alırsa, satışlardan alıcıya hiçbir ek ücret ödemeden para kazanabileceksiniz.

Veya sosyal medya profillerinizde özellikle iyi bir takipçi kitleniz varsa, Amazon Influencer olmak için başvuruda bulunmayı düşünebilirsiniz. Bu, ürünleri tanıtmanızı ve satışlardan para kazanmanızı içerir, ancak Amazon’da hangi öğelerin tanıtımını yapacağınızı seçebileceğiniz kendi sayfanız verilir.

4- Hediye çekleri için Amazon cihazlarında ticaret yapın

Amazon cihazlarının hayranıysanız, kesinlikle Takas programına bakmalısınız. Eski cihazlarınızı göndermenize ve karşılığında bir Amazon kuponu almanıza olanak tanır .

Kupon, aynı ürün kategorisindeki bir üründen size para kazandıracaktır (örneğin, bir tabletle ticaret yapıyorsanız, kuponla yeni bir tablet satın alabilirsiniz).

Bunu yapmak ücretsizdir – sadece Takas mağazasına gitmeniz ve takas etmek istediğiniz cihazı seçmeniz yeterlidir. Ardından, öğenizin durumuyla ilgili birkaç soruyu yanıtlamanız gerekecek (çalışmazsa yine de kabul edilebilir) ve Amazon size bir fiyat teklifi verecektir.

Ardından, ürünü ücretsiz olarak göndermenize olanak tanıyan bir teslimat etiketi alırsınız ve Amazon, ürünün durumunu doğruladıktan sonra, yeni cihazınızın hediye kartı otomatik olarak hesabınıza uygulanır. Gadget’lardan tasarruf etmenin çok kolay bir yolu.

Benzer İçerikler:

  1. Para Kazanmanın 5 Yaratıcı Yolu (Basit ve Etkili)
  2. Acil Para İhtiyacında, Para Kazanmanın 5 Yolu
  3. Fazladan Para Kazanmak İçin 7 Ek İş
  4. En İyi 3 Teknoloji Hissesi! 2021’de En Çok İşlem Gören Hangisi?
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR