24.4 C
Türkiye
Cumartesi, Temmuz 17, 2021

Boş Bir Yılda Para Kazanmanın 6 Yolu

Boş Bir Yılda Para Kazanmanın 6 Yolu

Bu makalemizde Boş Bir Yılda Para Kazanmanın 6 Yolu konusunu ele aldık. Eğer gerçekten boş bir yılınızı değerlendirerek, para kazanmak istiyorsanız bu makaleyi baştan sonuna kadar okumanızı öneririz.

Üniversiteden önce Boş Bir Yıl geçirmek size farklı yerler görmek, yeni şeyler denemek ve dünyanın nasıl işlediğini öğrenmek için harika bir fırsat verir. Ancak, para kazanmadan seyahat eden bir Boş Yıl çoğu insan için gerçekçi değildir, bu nedenle yolculuğunuz boyunca size yardımcı olması için biraz dolar bulmanız gerekecektir. Birçok boş yılı, bloklar halinde seyahat eder ve çalışır, bu nedenle tek bir yerde kazanmak için birkaç ay harcayacak, ardından bu parayı seyahat ederek ve yeni ülkeler keşfederek harcayacaksınız.

Listemiz, çalışma ve gemide yaşama potansiyelini birleştiren bir Boş Yılda para kazanmanın yolları hakkında size fikir verecektir. Üniversiteye gitmemeyi düşünüyor olsanız bile , bu liste size sadece para kazanmakla kalmayıp seveceğiniz bir sektörde kariyer yapmaya başlama konusunda da fikir verebilir.
Tabii ki bu listeye kendi Uçan Balık turumuzu ekledik ve meyve toplamak kadar sıkıcı bir şey görmeyeceksiniz (bunu kim yapmak ister ki?!), ama harika bir boşluk yılı geçirirken para kazanmanız için gerçek ve heyecan verici fırsatlar.

1.Su sporlarını öğretin
2.Bir tatil beldesinde çalışmak
3.Blogger Olma
4.Bir süper yat üzerinde çalışın
5.Kayak eğitmeni olun
6.Bir yolcu gemisinde çalışın

Su sporlarını öğretin

Sahili ve denizde olmayı seviyorsanız, boş yılınızda su sporları eğitmeni olmaktan daha iyi bir iş yoktur. Rüzgar sörfü veya sandalla yelkencilik öğretmek , öğrencilerinizin ilerlemesini göreceğiniz için çok eğlenceli ve son derece ödüllendiricidir. Fanatik bir rüzgar sörfü ya da bot denizcisi olmanıza da gerek yok, temel bilgileri (birkaç hafta içinde öğrenebileceğiniz) bildiğiniz sürece, kolayca kalifiye olup öğretmeye başlayabilirsiniz. Diğer eğitmenlerle bir takımda çalışmaya meyilli olacaksınız, bu nedenle sosyal ortam normalde canlı olur.Su Sporları Eğitmeni işleri 2 ila 6 ay arasında sürebilir ve iş ve seyahati kolayca birleştirmek için dünyanın en çarpıcı yerlerinden bazılarında iş bulabilirsiniz.

Bir tatil beldesinde çalışın

Bir tatil beldesinde çalışın ve sezonluk olun!
Yapabileceğiniz çok az deneyim gerektiren veya hiç deneyim gerektirmeyen birçok iş var. Sürücü olun ve insanları havaalanına götürüp götürün, dadı olun ve bir otel kreşinde, hatta bir temizlikçide çalışın.Boş Yılda bir tatil beldesinde çalışmak, işle ilgili olmaktan çok nerede olduğunuzla ilgilidir, etrafınızı olmak istediğiniz yerde kuşatın.Çok eğlenceli insanlarla tanışacak, çok çalışacak ve daha da çok oynayacaksın. Sezonluk bir iş bulduğunuzda, ücretler normalde düşüktür, ancak normalde konaklama ve yemek masraflarınız karşılanır!

Blogger Olma

Blog yazmak, çok az para kazandıran bir şey olabilir, hatta doğru şeyleri yaparsanız ve arkanızda biraz şans varsa, tam zamanlı, iyi ücretli bir işe dönüşebilir. Birçok insan bir ‘seyahat blogu’ kurar ve seyahat ederken yaptıkları hemen hemen her şeyi listeler. Sadece bir seyahat blogu yerine blog yazarak para kazanmakla gerçekten ilgileniyorsanız, yazdıklarınız hakkında daha niş ve spesifik olmaya çalışın .Belki yemekle ilgileniyorsun, o zaman belki ‘Asya’daki en iyi sokak yemeği satıcıları’ hakkında bir blog yazabilirsin ya da yelkenli tekneleri seviyorsan, Türkiye’de yatçılıkla ilgili bir blog, boş yılınızda potansiyel olarak para kazanabilir.
Blogunuzdan para kazansanız da kazanmasanız da, yıllar sonra geriye bakıp inanılmaz Boşluk Yılınızı anımsayabilmeniz için yine de mükemmel bir kişisel hesap olacaktır.

Bir Süper Yat Üzerinde Çalışın

Bir Süperyatta Güverteci veya Hostes olarak dünyayı dolaşın!

Yiyecek ve konaklama yeriniz normalde ödenir, bu yüzden o paranın çoğunu da cebinize atarsınız. Bankadaki tüm bu para, üniversite ücretlerini ödemek ve hatta bir eve yatırmak için çok faydalı olacaktır. Bir Süperyatta çalışmanın ücreti harika, ancak bunun için çok çalışmanızı bekliyorlar!Teknenin içini ve dışını temizlemek için saatler harcayacaksınız, her şey her zaman tertemiz olmak zorunda kalacak. Size verilen görev veya iş ne olursa olsun, üstlenmeniz gereken bir özellik ‘evet’ kişisi olacaktır.Bunu hemen ve her zaman yüzünüzde bir gülümsemeyle tamamlamanız beklenecektir.

Kayak eğitmeni olun

Her sabah karla uyanmak ve sevdiğiniz işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, Kayak Eğitmeni olmak tam size göre!Her hafta öğretmek için yeni müşterileriniz olacak ve onların ilerlemesini görmek her zaman yüzünüzde bir gülümseme oluşturacak.Kayak eğitmeni olarak çalışmak için resmi niteliklere sahip olmanız ve ideal olarak ikinci bir dil bilmeniz gerekir. Bir kayak eğitmeni olarak nerede çalışmak istediğinizi kabaca bilmek önemlidir, çünkü yönetim organları değişiklik gösterdiğinden, doğru niteliklere sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz.Sertifikanızı aldıktan sonra kayak okullarında iş aramaya başlayabilirsiniz.

Bir yolcu gemisinde çalışın

Boş bir yılda para kazanmak ve dünyayı görmek için bir başka fırsat, bir yolcu gemisinde iş bulmaktır. Restoran işi, müzisyen, dadı, şef, kişisel antrenör gibi eğlence ve daha fazlası dahil olmak üzere denizde yapabileceğiniz birçok iş var. Bu gemilerde bulunan çok sayıda personel ile kısa sürede çok sayıda yeni dostluklar kuracak ve muhtemelen ömür boyu sürecek bazı dostluklar kuracaksınız. Bir yolcu gemisinde çalışmak için 21 yaşında veya daha büyük olmanız ve STCW dahil tüm doğru niteliklere sahip olmanız gerekir. STCW, ‘Eğitim, Belgelendirme ve Vardiya Standartları’ anlamına gelir ve ticari gemilerde çalışan tüm denizciler için gereklidir. Boş bir yılın en büyük avantajlarından biri , sevdiğiniz şeyi yaparak para kazanma şansıdır, bu yüzden bundan en iyi şekilde yararlanın!

Benzer İçerikler:

  1. 2021’de Blog İle Nasıl Para Kazanılır?
  2. YouTube’da Nasıl Para Kazanılır 5 Etkili Strateji
  3. Amazon’da Para Kazanmanın En İyi 4 Yolu
  4. Para Kazanmanın 5 Yaratıcı Yolu (Basit ve Etkili)
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR