22.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Brawl Stars Elmas Çekilişi

Bu Yazıda Neler Var?

Brawl Stars Elmas Çekilişi

Brawl Stars elmas kazanmak isteyenler, lütfen dikkatli bir şekilde okusun. Bugün siz değerli okuyucularımıza artık her hafta belli çekişiler ile hediyeler dağıtım yapacağız eğer sizde çekilişe katılmak istiyorsanız anlattığım her şey adım adım yerine getiriniz. Çekilişe katılmak isteyen kişilerin tek yapması bu konunun altına güze bir yorum yapmak. Neden yorum yapmanızı istiyoruz yorum yapan kişilere hediye dağıtımı yapacağız yorum yaptıktan sonra çekilişin sonucu bu yazıdan tekrar 3 gün sonra öğrenebilirsiniz şimdiden hepinize iyi şanslar.

Bugünkü çekilişimiz Brawl Stars elmas çekilişine katılma yolunu anlattık. hadi şimdi Size Brawl Stars kısaca nasıl bir oyundur anlatalım.

Brawl Stars Nedir?

Boom Beach, Clash of Clans, Hay Day ve Clash Royale oyunları ile tanınan Finlandiyalı yapımcı tarafından piyasaya sürülen Brawl Stars bir strateji oyunudur.

İlk olarak 2016 yılında beta sürümü çıkarılan oyun birkaç ülkede oyuncular tarafından test edildi. Deneme sürecinin ardından 2017 yılında lanse edildi. 2018 yılında ise dünya çapında oynanmaya başladı. Kısa sürede oyuncular arasında oldukça popüler hale geldi.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Oyunun arayüzü iki kısma ayrılmış şekilde tasarlanmış. Seçtiğiniz karakteri kontrol etmek için ekranın sol tarafında buluna d-padi kullanmanız gerekmekte. Eğer BlueStacks kullanıyorsanız W, S, A ve D tuşlarını kullanarak karakterinizi hareket ettirebilirsiniz. Ekranın sağ tarafında ise ateş etmek istediğinizde kullanabileceğiniz tuşlar bulunuyor.

Normal ve süper olmak üzere iki çeşit ateş modu var. Normal atış modunda kırmızı tuşa bir kere basarsanız en yakınınızda bulunan düşmanınıza düzgüsel atışta bulunursunuz. Eğer tuşa uzun süre basarsanız birden fazla düşmanınıza ateş edebilirsiniz. Karakterinizin sağlık durumunu yeşil barda görebilirsiniz.

Sağlık barının altındaki turuncu çubuklar  silahınızı tekrar doldurmadan önce kaç kez ateş edebileceğinizi görebilirsiniz. Süper atış modundan ise sarı düğmeyi kullanmalısınız. Sarı düğmeye basarak kullandığınız bu saldırı türünün belirli bir dolum süresi var. BlueStacks kullanıcıları ise farelerini kullanarak ateş modlarını kullanabilirler.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR