18.4 C
Türkiye
Cuma, Temmuz 16, 2021

En İyi Küçük İşletme Fikirleri

En İyi Küçük İşletme Fikirleri

En İyi Küçük İşletme Fikirlerini öğrenmek istiyorsanız ve kendi çapınızda küçük bir iş kurup kendi işinizi yapmak ve para kazanmak istiyorsanız bu makale tam sizlik. Günümüzde birçok kişi kendi işini kurmak ister demek ki sizde kendi işinizi kurmak istediğiniz için buradasınız o zaman sizler için hazırladığımız 8 maddelik en iyi küçük işletme fikirleri yazımızdan ilham alın.

Tamirci

Her zaman evin etrafındaki şeyleri mi tamir ediyorsun? Arkadaşlarınızın küçük projelerin tamamlanması gerektiğinde genellikle görev başında mısınız? Bir web sitesi oluşturun, zamanınızın ve uzmanlığınızın ne kadar değerli olduğunu belirlemek için bir rekabet analizi yapın ve tavsiyeler için daha önce yardım ettiğiniz arkadaşlarınıza dönün.

Ağaç işçisi

Benzer şekilde, ahşaptan güzel mobilyalar veya diğer ev eşyaları yapma tutkunuz varsa, bu sizin için küçük bir işletme alanı olabilir.

Dikiş Tadilat Uzmanı

İnsanların her zaman sarılmış giysilere ve düğmelerin onarılmasına ihtiyacı olacak – ve bunu yapacak kişi siz olabilirsiniz. Dikiş dikmeyi seviyorsanız, yukarıda bahsedilenler gibi basit hizmetler sunarak başlayın ve bir müşteri tabanı ve talep oluştururken repertuarınızı terzilik ve tasarıma kadar genişletin.

Kişisel Antrenör

Haberi almak için evde istişareler, kişiselleştirilmiş beslenme ve egzersiz rejimleri ve topluluk eğitim kampları sunun. İlham verici alıntılar, ücretsiz egzersiz videoları ve lezzetli atıştırmalık fikirleriyle bir Instagram beslemesini doldurmayı da unutmayın – bu, fitness gurularının dijital dünyamızda markalarını oluşturmalarının yaygın bir yoludur.

Bu rotaya gitmeyi seçerseniz, önce küçükten başlayıp sonra ölçeği büyütmek sorun değil.

Serbest Grafik Tasarımcı

Kendi çalışma saatlerinizi belirleyin, projelerinizi seçin ve gurur duyacağınız bir portföy ve iş oluşturun. Web sitesi tasarımından blog grafiklerine ve daha fazlasına kadar birçok şirket, çeşitli projelerde destek için deneyimli grafik tasarımcıları arar.

Yaşam/Kariyer Koçu

Kariyer, kişisel ve sosyal geçişlerde başarılı bir şekilde gezinme deneyiminiz varsa, bunu bir yaşam veya kariyer koçu olarak iyi bir şekilde kullanın. Birçoğumuz kariyerimizde rehberlik arıyoruz ve bize akıl hocalığı yapacak zamanı olan birini bulmak zor olabilir.

Yaşam/kariyer koçları ucuza gelmezler, ancak müşterilere kişisel ve profesyonel yaşamlarında ciddi hamleler yapmaları için ihtiyaç duydukları yoğun ve uygulamalı eğitim ve tavsiyeleri sunabilirler. Sonuçta, herkesin zaman zaman canlandırıcı tavsiyelere ihtiyacı vardır.

Çevirmen

Yabancı bir dil konuşmak? Bir çeviri hizmeti başlatın. Topluluğunuzdaki niş bir ihtiyacı karşılayabileceğiniz için tıbbi veya finansal çeviri gibi belirli bir çeviri türünde uzmanlaşmayı düşünün.

Peyzajcı

Biçme, ağaç budama ve mevsimlik dekor, tüm mahalle ihtiyaçlarıdır. Ekipmana sahipseniz veya edinebilirseniz, peyzaj işi kazançlı bir iş olabilir.

Benzer İçerikler:

  1. Kendinizi Motive Etmek Ve Başarılı Olmanın İpuçları
  2. Günde 100 Dolar Kazanmanın 2 Yaratıcı Yolu
  3. Bugün Başlayabileceğiniz 3 İş Fikri
  4. Yürüyerek Para Kazanma 2
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR