16.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Getir Kurye İle Para Kazanma

Getir Kurye İle Para Kazanma. Getir, Trendyol, Banabi, Yemek Sepeti kurye maaşları Koronavirüs pandemisi ile beraber çevrimiçi alışverişlerde patlama yaşandı. Alışveriş siparişlerini yetiştiren motorlu kurye açığı dahi meydana çıktı. Pandemi döneminde binlerce motokurye çalıştırma edildi. Motokurye olarak çalışmak isteyenler motorlu kurye maaşlarını incelemeye başladı.

Koronavirüs pandemisinin meydana çıkmasıyla vatandaşlar alışverişlerini çevrimiçi ve dijital olarak yapmaya başladı. Pazara ve markete gitmeden virüs bulaşma tehlikesini düşüren vatandaşlar, gerçekleştirdikleri çevrimiçi alışverişlerin on dakika içerisinde kapılarına gelmesinden memnun. Online siparişlerde çoğalan sayılar yeni motokuryelere gereksinimi doğurdu. Pandemi döneminde en çok müracaat uygulanan meslek dalı motokuryecilik oldu. İzmir Motosikletli Kuryeler Derneği Başkanı Burhan Akgün, üniversite mezunlarının dahi bu işe sıcak baktığını söyleyerek, mühendis yahut öğretmenlerin dahi kurye olarak işe girdiğini söyledi. Motorlu kurye olarak çalışıp para kazanmak isteyenler de 2021 motokurye maaşları ne kadar diyerek incelemeye başladı.

Günde asgari 10 saat çalıştıklarını izah eden bir motokurye, “Ortalama gelirimiz 4 bin 500 ile 6 bin lira arasında değişiyor. 16 saat çalışan 6 bin lira kazanıyor. Kuryelik pandemide daha tehlikeli olmaya başladı. Virüsün bulaşan olması bizi tedirgin ediyor fakat virüsten değil de biz daha çok kazalardan ölüyoruz. Şu anne kadar virüsten ölüm eden arkadaşımız olmadı. İnşallah bundan sonra dahi olmaz” biçiminde konuştu.

Getir motokurye ne kadar maaş alıyor?

Motokurye olarak çalışmak isteyenler Getir motokurye ne kadar maaş alıyor sorusuna cevap arıyor. İşte Getir 2021’de motokurye maaşları; 2021 Getir kurye maaşları ortalama 3 bin 200 lira arasındadır. Getir motokuryeleri maaş net maaşın beraberinde 300 lira yemek parası dahi alabilmektedir. Ayrıca Getir uygulamasında motokuryelere bahşiş programı dahi bulunmaktadır. Getir kurye maaşları 2021 senesinde mesai ücretleriyle beraber 4 bin lirayı bulmaktadır. Ayrıca Getir araçlı kurye maaşları dahi 3 bin 500 lira ile 5 bin lira arasında değişiklik göstermektedir.

Getir Motokurye Maaşı: 3.200-4.000 TL

İnternette forum sitelerine yazılan bir yorumda şu şekilde deniliyor: “Trendyol go kuryede seçtiğin saatler içerisinde çalışabiliyorsun. İstediğiniz saat dilimini seçebiliyorsunuz. Ayrıca Part Time veya Full Time çalışma biçimi de bulunmaktadır. Trendyol go saatte ortalama “24 TL” gibi bir getirisi var. Masrafların tümü kuryeye ilişkin (vergiler, yakacak, sigorta vs.). Trendyol Go İle Para Kazanma İçin Tıkla…

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR