24.4 C
Türkiye
Çarşamba, Temmuz 14, 2021

Google AdMob ile nasıl para kazanılır?

Google AdMob ile nasıl para kazanılır?

Bu makalemizde sizlere Google AdMob ile nasıl para kazanılır konusunuz anlattık. İnternet dünyasında web siteleriniz veya uygulamalarınızla kazanmak için birçok seçenek var. Google’ın yokluğu dışında, Google AdMob seçeneklerden biridir. Google AdMob’un ne olduğu ve Google AdSense’ten nasıl farklı olduğu konusunda insanların aklında aynı soru var . Bu yayında, nasıl doğrulanacağınızı ve AdMob’u nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Google AdSense bilginiz varsa, AdMob’u anlamak çok kolaydır.

Google AdMob nedir?

 • Google, kullanıcılara web sitesinden para kazanmaları için AdSense aracı verdiyse, Android uygulamalarından para kazanmaları için bir araç veya platform verip vermedikleri.
 • Google AdMob, uygulamanızdan para kazanmanızı sağlayan platformdur.
 • Gerçeklerden bahsedecek olursak, Google AdMob 1 milyonun üzerindeki geliştiricileri kullanıyor. Play Store’dan bir uygulama indirdiğinizde, birçok uygulamanın reklam göstererek para kazandığını fark etmiş olabilirsiniz .

AdMob için Gereksinimler

 • Google AdMob’u kullanmadan önce, onu kullanmak için minimum gereksinimlerin neler olduğunu bilmeniz önemlidir.
 • Kendiniz geliştirmiş veya yapmış bir uygulamanız olmalıdır.
 • Uygulamanız, giderek daha fazla kişinin indirebilmesi için herhangi bir oyun mağazasında veya uygulama mağazasında yayınlanmalıdır.
 • Uygulamanızın kaç kişinin indirdiğiyle ilgisi yok.
 • Google AdSense olarak onaylanması gerekmez.

AdMob nasıl kullanılır?

Google AdSense’i daha önce kullandıysanız, Google AdMob’un da hemen hemen aynı şekilde çalıştığını varsayabilirsiniz.

Reklamverenler, uygulamalarını veya web sitelerini tanıtması için Google’a ödeme yapar ve bu paranın bir kısmı, bu uygulamaları tanıtmaları için Google’a yayıncılarına verir.

Google AdMob ile nasıl para kazanılır?

AdMob yardımıyla para kazanmayı düşünüyorsanız, öncelikle insanların cep telefonlarında uzun süre tutmaktan hoşlanacağı bir uygulama geliştirmelisiniz. Uygulamanızı ne kadar çok kişi indirirse o kadar çok kazanırsınız.

Kısacası, anlamaya çalışırsanız, AdMob insanların uygulamalarından para kazanmalarını sağlayan bir platformdur. Play Store’da mevcuttur Uygulamaların %50’sinden fazlası, uygulamanızdan para kazanmak için bu platformu kullanır. Google AdSense ile karşılaştırıldığında, bu uygulamadan para kazanmaya çalışır ve AdSense web sitesinden para kazanmaya yardımcı olur.

Sizlere admob üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi anlatık artık para kazanma konusu sizde başlamadan önce play store de yayınlayacağınız uygulama veya oyun ila sizin yapmanız gerekmez internet üzerinden bu tür uygulama ve oyun satan kişilerden de satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler:

 1. Günlük Para Kazanma Yolları 2
 2. Yorum Yaparak Para Kazanma 2
 3. Evden Yapılabilecek 7 İş Fikirleri
 4. Tiktok’tan Para Kazanma 2
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR