18.4 C
Türkiye
Cuma, Temmuz 16, 2021

İnstagram’dan Para Kazanma

İnstagram’dan para kazanmaya hazır mısınız sosyal medyadan artık kazanç sağlamak çok kolay bunun bir çok yolu var. Bugün instagram’dan kolay ve bir çok yönden nasıl kazanç sağlayabilirsiniz onu anlatacağız. Eğer size kazanmaya başlamak istiyorsanız aşağıdaki maddelerde biri sayesinde kazanmaya başlayabilirsiniz.

1- Hesap Alım-Satım
2- Reklam Alarak
3- Sponsor Olarak

Hesap Alım-Satım Yaparak Kazanç Sağlama

İnstagram’da hesap alım satımı veya sıfırdan kasıp satıp kazanç sağlayabilirsiniz şimdi hesap kasmak size zor gelmesin burada tüm konulara değineceğiz. Hesap kasmasına kadar anlatacağız.

Şimdi instagram’da gt yani karşılıklı takip yapan sayfalar mevcut. Sizde bu sayfalara gidip gt yapıp takipçi kasabilirsiniz kolaylıkla zaten açtığınız hesabı 1000 takipçi olunca onu kolaylıkla satabilirsiniz.

Hesap başı 25-30TL alabilirsiniz yani haftada 10 hesap kasanız 300TL ediyor daha fazla kasarsanız daha fazla alırsınız. Bu açıp kastığınız hesapları gelelim nerden satacağınıza internet üzerinde birçok forum sitesi mevcut siz bu forum sitelerine üye olarak hesapları orda satabilirsiniz, orda bu hesapları alacak çok kişi var.

Reklam Alarak Kazanç Sağlama

İnstagram hesap alım satım yapmak istemiyorsanız kalıcı ve sağlam bir hesabınız olsun istiyorsanız ve ondan kazanç sağlamak istiyorsanız dikkatli okuyun.

Şimdi öncelikle hesabımızı iyice kasıyoruz keşfet falan düşürüyoruz sonra instagram’da e-ticaret vb. işler yapan binlerce kişi var siz bunları araştırıp buluyorsunuz ve bunlara dm den reklam teklif ediyorsunuz ama özelikle az takipçisi olanlara yazın onların çoğunluğu satış yapmak ve yükselmek için sizin reklam teklifinizi kabul edecektir ve sonra haftada 2 veya 3 defa reklam alın fazla almayın sizi takip edenler hep reklam görüp sıkılıp sizi takipten çıkabilir ondan tadını kaçırmadan reklam alımı yapın.

Sponsor Olarak Kazanç Sağlama

İnstagram’da kendi hesabınızda bazı firmalara sponsor olabilirisiniz zaten siz büyüdükçe sizi tanıyan daha çok kişi olacak ondan dolayı sizi kendileri reklam veya sponsorluk teklif edecekler sizde bu sponsorlar sayesinde sağlam kazanç sağlayabileceksiniz.

Hesap kasarken sıkılmadan kasın eğer sıkılırsanız her şey biter ondan dolayı sıkılmadan hem eğlenerek hem de ticarete dökerek bu işi yapın.

Daha Çok Kazanmak İçin

Sosyal medya ve internet üzerinden daha fazla bilgi sahibi ve ya daha çok kazanç sağlamak istiyorsanız bizi takipte kalın her gün daha yeni ve değişik kazanç yoları ile sizler ile beraberiz.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR