19.4 C
Türkiye
Cumartesi, Temmuz 17, 2021

Link Kısalt Para Kazan

Link kısaltarak para kazanmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Sadece link kısaltması yaparak ve bu linkleri tıklatarak gelir elde edebilirsiniz. Üstelik iyi sayıda yapmanız takdirde gerçekten iyi meblağlar kazanabilmek mümkün. Dilerseniz hemen link kısaltarak para kazanma yolundan biraz bahsedeyim hem de link kısaltarak para kazanma taktiğinde getirisi yüksek olan, en çok tercih edilen ve para kazandıran en iyi link kısaltma siteleri 2021 yılı için konuşalım. Bu makalemizde sadece link kısaltarak para kazanma yollarından ve en iyi link kısaltma siteleri 2021 yılı popüler/güvenilir sitelerden bahsedeceğim. O yüzden link kısaltma mantığını anlayabilmek adına ve para kazandırmayan sadece link kısaltma amacıyla kullanılan makalemi okuyarak önbilgiler edinebilirsiniz.

Link Kısaltarak Para Kazanma Mümkün Mü?

Cevabımız evet, link kısaltarak para kazanma işlemi mümkün. Hem yabancı hem de Türkçe bir çok site bulunmakta ve hatta her gün bir yenileri çıkmakta. Biz bugün yıllardır var olan, ödemeleri aksatmayan ve isim yapmış olan köklü sitelerden bahsedeceğiz. Önce yabancı sitelerden ardından da Türk ve Türkçe sitelerden bahsedeceğim.

Adf.ly – (Yabancı)

Yıllardır var olan en köklü yabancı sitelerden biridir. Çokça kullanılır ve link kısaltarak para kazanma sisteminde öncüdür diyebiliriz fakat maalesef Türkiye için ödenen oranlar diğer ülkelere göre düşüktür. ABD için 1000 tıklamaya 10 dolar kazanabiliyorken Türkiye içerisinden 1000 tıklama için 0.38 dolar kazanıyorsunuz. Yurtdışından tıklamalar gerçekten iyi kazandırabiliyorken Türkiye’de düşük saymasından dolayı alternatif Türk sitelerine göz gezdirilebilirsiniz. Fakat ben garanticiyim, tüm tıklamalar gerçekten sayılsın, az kazanayım ama kesin kazanayım, yabancı ülkelerden de tıklama olur gibi düşünceleriniz varsa Adf.ly gözden geçirebilirsiniz. Payoneer üzerinden ödemelerinizi alabilirsiniz.

Shorte.st – (Yabancı)

Adf.ly sitesinden sonra akla gelen diğer bir link kısaltma servisi de shorte.st sitesidir. Detaylı veri istatistik sunması ve güvenilir olmasından dolayı günümüzde hala faaliyet göstermekte ve çokça tercih edilmektedir fakat her yabancı para kazandıran link kısaltma sitesi gibi Shorte.st servisinin de Türkiye oranları düşüktür. 1000 tıklama için 1.55 dolar gibi ücret vermektedir. Bu oranın maksimum değer olduğunu ve daha düşük de kazanabileceğinizin altını çizmekte fayda var. Adf.ly yerine tercih edilebilir. Payoneer üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Ouo.io (Yabancı)

En çok tercih edilen 3. yabancı sitedir. En çok kazanç sağlattıran yabancı sitedir diyebiliriz çünkü belirlenen birkaç ülke dışındaki tüm ülkelerde 1000 tıklama 1.5 dolar kazandırmaktadır. Yani Türkiyede 1000 tıklama ile 1.5 dolar kazanabilirsiniz. En çok kazandıran dememin bir başka sebebi de çoğul tıklamaları sayıyor olmasıdır. Yani diğer sitelerde bir kullanıcı linkinize 2-3 defa tıklasa bile 1 gösterim olarak sayarken Ouo.io ne kadar tıklanırsa o kadar göstermektedir. Payoneer üzerinden yine ödemelerinizi alabilirsiniz.

Pubiza (Türkiye)

Hiç link.tl bağlantısına denk geldiniz mi? Evet eski link.tl , şimdi ki adıyla Pubiza Türkiye’nin köklü oluşumlarından biridir. Çok eski yıllarda sorunsuz bir şekilde ödeme aldığım için listenin başlarına ekliyorum. Yeni ismiyle hala faaliyet göstermektedirler. Üstelik link.tlyi kapatmadılar, oradaki üyeliğiniz, yapmış olduğunuz linklemeler tamamen Pubizaya aktarıldı. Bunca senedir devam etmesi ve ödeme yapıyor olmasından dolayı listede başa ekliyorum. 2016-2019 yılları arasında kullandım ve ödeme aldım. Şimdilerde yeni ismi ve yeni oluşumla devam etmektedirler.

PND.TL (Türkiye)

Türkiyede en fazla ücreti veren link kısaltma servisi PND.TL’dir. Üstelik her ayın 1’i, 11’i ve 21inde olmak üzere toplam 3 defa ödeme yapmaktadırlar böylelikle kazanç sonrası uzun süre beklemeye gerek kalmadan ödeme alabilmektesiniz. Türkiye içi olmasından dolayı banka havalesi, papara gibi sistemlerden direkt ödeme alabilmektesiniz.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanabilirim?
İnsanlara tıklatabileceğiniz içerikler bulun Doğrusunu söylemek gerekirse bu link tıklama işlemleri en çok illegal içeriklerde karşımıza çıkmakta. Canlı maç izleme linkleri, oyun indirme, kitap indirme, film indirme, müzik indirme gibi şeylerde sıkça karşımıza çıkmaktadır çünkü insanlar en çok bunlara tıklamaktadır. İllegal yolları elbet ki önermiyoruz .

İnsanların tıklayacağı haberler, fotoğraflar, videolar vb. paylaşarak link kısaltma işlemini kullanabilir ve para kazanabilirsiniz ama unutmayın ki kullanıcılar linklere tıklamalı ve reklama geç diyerek vermiş olduğunuz linke geçmeli. Özellikle sosyal medyaya, internete hakimseniz belirli kitleniz var ise veya gruplarda bulunuyorsanız, Facebook, Twitter vb. sosyal medya platformlarında insanların tıklamasını sağlayabilirsiniz.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR