16.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanmak Artık Mümkün! Blogumda sizlere pek çok para kazanma yönteminden bahsettim ve bahsetmeye devam ediyorum. Şimdi ise sıra son zamanlarda popüler hale gelmeye başlayan mail okuyarak para kazanma işine geldi. Mail okuyarak kazanma işi nasıl bir iş? Mailleri okumak için alan firmalar, kendi kullanıcılarına mailleri gönderirler ve onlara okumaları karşılığında ücret verirler. Mailleri okutacak firmaların websiteleri ve bu sitelere üye olan halihazırda birçok kullanıcı vardır.

Dolayısıyla mailleri okutmak için hazırda bekleyen birçok insan vardır. O insanlarla aldıkları ücretin bir kısmını paylaşırlar. Fakat ilk maillerinin okunmasını isteyen firmadan aldıkları ücretin çok ufak bir kısmını paylaşırlar. Paranın büyük kısmı firmaya kalır. Yani en az masrafla işin içinden çıkabiliyorlar. Eğer siz de bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, beklentinizi yüksek tutmamalısınız. Çünkü yapacağınız iş karşılığında ufak meblağlar kazanacaksınız ve devamlılığı olmayacak. Fakat her önünüze gelen siteden para kazanamazsınız. Güvenilir şirketleri tercih etmeniz gerekir. Bazı siteler insanları uğraştırdıktan sonra ödeme yapmayarak vaktinizi boşa harcamanıza sebep olabilir. Ayrıca bazı siteler üye olmak için para isteyebilir. Bu tür sitelerden uzak durmanızı öneririm. Mail okuyarak para kazanmak pek karlı bir iş değildir. Çünkü harcadığınız vakte göre kazandığınız ücret oldukça azdır. Buna rağmen birçok kişi bu tarz işlerden para kazanmak istemektedir. İşe girdiklerinde az da olsa birikim yaparım diye düşünen kişilerin çoğu saatlerce maillere bakmaktan sıkılabiliyorlar. Çünkü Siz yine de denemek isterseniz, mail sitelerine üye olabilirsiniz.

Mail Okuyarak Para Kazandıran Siteler Neler?
Mail okuyarak ve verilen bazı görevleri yerine getirerek para kazanmak istiyorsanız, bazı siteleri bilmelisiniz. Bu siteler sizden bazen referans yoluyla müşteri davet etmenizi de isteyecektir. Her yeni kişi kayıt olduğunda size bakiye ya da puan verirler.

O zaman ilk mail okuma sitesi ile başlayalım. Sendearnings adlı internet sitesi, diğer sitelerden daha farklı yöntemlerle mail okuyarak para kazanma şansı sunuyor. Buradaki yönledirmeleri takip edip görevleri tamamlıyorsunuz ve mail başına para kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayı çekmek için de hesabınızda en az 30 dolar olması gerekiyor. Bu firmalar mailleri bu siteye yollarlar ve Sendearnings de mailleri kullanıcılarına verir. Ayrıca bu site, mail okuyarak para kazandıran siteler içerisinde en iyi sitelerden biridir.

Mail okuma sitelerinden biri de Paisalive’dir. Bu siteye üye olur olmaz para kazanmaya başlarsınız. Hesabınıza üye olduğunuzda 99 Rs yüklenir. Rs, site içerisindeki para birimini tanımlar. Site içerisinde gösterilen promosyonlardan 5 Rs kazanırsınız. Ayrıca değişik promosyonlara göre de fiyat değişir. Sizin referansınızla siteye kaydolanlardan 2 Rs kazanırsınız. Paisalive’ye üye olmak isteyenlerden ücret istenmez.

Paisalive’den ne kadar kazanılır?

Sitede günlük 50 mail okuma limiti vardır. 50 adet mail okuduğunuzda yaklaşık 3 dolar gibi bir ücret kazanırsınız. Sitede ayrıca arkadaş davet edince de para kazanıyorsunuz. 10 arkadaş davet ettiğinizde yaklaşık 0,40 dolar kazanıyorsunuz. Yani bir günde 10 mail okuyup, 10 arkadaş davet etseniz 1 dolar kazanabileceksiniz. Bunun yerine en çok para kazandıran işler yazımdaki işlere yönelebilirsiniz. Fakat ben ek iş yapacağım canım sıkılınca yaparım diyorsanız, bu işi de yapabilirsiniz.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR