21.4 C
Türkiye
Cuma, Temmuz 16, 2021

Oyun Ve İtem Satışı Yaparak Para Kazanma 2

Oyun Ve İtem Satışı Yaparak Para Kazanma 2

Günümüzde birçok kişi oyun ve item satışı yaparak para kazanmakta sizlere bugün oyun ve item satarak nasıl para kazanılır onu anlatacağız. İlk olarak size anlatacağımız bu yöntem için oyun oynayıp oynamanız hiç fark etmez her iki yolda da para kazanacaksınız. Oyun satarak ayrı item satarak para kazanma ayrı ayrı anlatacağız her iki yöntem ile de kazanabilirsiniz tek bir yolla da kazabilirsiniz.

Oyun Satarak Para Kazanma

Oyun satarak para kazanma herkesin yapabileceği bir sanal meslektir. Eğer sizde kazanmak istiyorsanız dikkatli bir şekilde okuyun. Oyun satarak para kazanmaya başlamadan önce ufak da olsa bir bütçenizin olması gerek 100 ila 200 tl arasında çünkü hem oyun alıp stok yapacağız hem de ufak ufak satış yapmak için reklam vereceğiz. Tabi satacağımızı oyunları nereden ve nasıl ucuz alacaksınız onu da anlatacağız.

İlk olarak hangi oyunları nerede satacağımıza kara vermeliyiz sosyal medya üzerinden mağaza açarak mı, kendi websitenizi kurarak veya oyun alım satım yapılan platformlarda mı bunlardan hangisinde satış yapacağımıza kara verdikten sonra sıra hangi oyunları satacağımız konusuna geldik bu size kalmış bütçenizin yetiği ve satışını yapacağını düşündüğünüz oyunları almalısınız.

Oyunlar hazır nerede satacağınızı kararlaştırdınız sıra nasıl satış yapacağız ilk olarak tanıdıklarınıza bahsedin sonra eğer bütçenizden kalan bir şeyler varsa ufak ufak reklamlar yapın elinde sonunda ilk satışınızı yapacaksınız zaten ilk satıştan sonra zaten gerisi su gibi gelir.

İtem Satarak Para Kazanma

İtem satarak kazanmak isteyenler için 1 kural var oyun oynamayı sevmeniz ve oynamanız lazım. Şimdi oyun oynuyorsunuz ve nasıl item satarak para kazanırım diyorsanız dikkatli bir şekilde okuyunuz örnek olarak 1 oyun ismi vereyim csgo bu oyunda sağlam skinler düşürürseniz gerçekten çok iyi paralar kazanabilirsiniz tabi başka oyunlar içinde geçerli bu anlattığım.

Oyunlarda değerli bir skin düşürdükten sonra bunu büyük oyun alım satım, skin alım satım yapan sitelerde iyi bir fiyata satabilirsiniz.

Ucuza Oyun Nereden Alabilirsiniz?

Eğer ucuza oyun tedarik edebileceğiniz bir yer arıyorsanız, size örnek vereyim rus sitelerinden genellikle oyun alın orada ruble ile satılıyor ve daha ucuz oluyor. Bu Rus sitelerini nereden bulacağım diyorsanız, Google’a rus oyun siteleri yazarak bulabilirsiniz. Oradan 5 aldığınız şey burada 15 satılıyor bundan dolayı güzel kar elde edeceksiniz bu sayede.

Benzer İçerikler:

  1. En İyi Küçük İşletme Fikirleri
  2. Kendinizi Motive Etmek Ve Başarılı Olmanın İpuçları
  3. Günde 100 Dolar Kazanmanın 2 Yaratıcı Yolu
  4. Bugün Başlayabileceğiniz 3 İş Fikri
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR