20.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Para Kazanmanın 5 Yaratıcı Yolu (Basit ve Etkili)

Para Kazanmanın 5 Yaratıcı Yolu (Basit ve Etkili)

Para Kazanmanın 5 Yaratıcı Yolu. Para, her zaman biraz daha fazlasına sahip olmak istersiniz. O süslü elbiseyi veya yeni bir aleti satın almak, tatiliniz veya güzel bir akşam yemeği randevunuz için daha fazla tasarruf etmek, borcunuzu daha hızlı ödemek veya tüm kişisel finansınız hakkında daha rahat hissetmek için durum.

Takip listesi, yandan para kazanmanın bazı basit, ancak etkili ve yaratıcı yollarını içerir. Çok fazla zaman veya çaba harcamadan her ay birkaç yüz ekstra kazanabilirsiniz!

Eski telefonlarınızı geri dönüştürün

Bahse girerim evin bir yerinde saklanmış birkaç eski Nokia veya eski telefonunuz vardır. Onları satmaya karar verirseniz, gerçekten biraz nakit alabileceğinizi bilmek sizi şaşırtacaktır.

Birçok şirket, Asya’ya bir yere gönderilen ve orada sökülen eski telefonları geri dönüştürmek için tazminat teklif ediyor. Şirketlerin listesini ve olası kazançları buradan kontrol edebilirsiniz . Ailenize ve arkadaşlarınıza eski telefonlarını da daha büyük bir para karşılığında vermek isteyip istemediklerini sorun.

Yarı zamanlı bir taşıyıcı olun

Bu seçenek erkekler için daha uygundur, ancak kızlar genellikle kırılgan şeylerde dolaşmak ve küçük temizlik yapmak için de kabul edilir. Taşınma işleri genellikle istek üzerinedir ve bunları yapmak için her zaman uygun bir zaman seçebilirsiniz.

Birçok nakliye şirketi, kendileriyle bir ücret karşılığında hesap oluşturmanıza, hizmetlerinizi, ücretlerinizi, çalışma saatlerinizi vb. listelemenize ve geçici işler için işe alınmanıza izin verir.

Müziği para karşılığı gözden geçirin

Tüm müzik severler bu işe bayılacak – tek yapmanız gereken Slicethepie’de imzasız grupları ve sanatçıları çevrimiçi olarak dinlemek ve incelemek . İtibarınızı geliştirmek biraz zaman alabilir, ancak günde 5-10 dakikanızı bazı hevesli müzik yeteneklerini (ya da o kadar yetenekli olmayanları) dinleyerek geçirerek ayda 50 dolardan fazla kazanabilirsiniz.

Fiverr’da ufak tefek işler yapın

At fiverr , 5$ dan başlayan her türlü hizmeti sunabilir. Bir hesap açın, konserlere göz atın ve benzer bir şey sunun. Cidden, bu çevrimiçi pazarda seslendirmeden logo tasarımına, “2 gün boyunca Facebook’ta kız arkadaşın gibi davranacağım” gibi şeylere kadar her türlü şeyi satabilir ve satın alabilirsiniz.

5 dolar karşılığında ne yapacağınızı açıkça belirten çekici bir iş tanımı yazın, örneğin 200 kelimeyi Fransızca’dan İngilizce’ye çevirin; ekstralar ekleyin, örneğin çevrilmiş 300 kelime 5$’a daha fazla; siparişi sadece bir gün içinde teslim edin.

Veri girişi işleri yapın

Bu, yalnızca kopyala-yapıştır, küçük metin düzenleme, veri sınıflandırması, çeviriler ve benzer personeli içerebilir. Günde birkaç saat çalışabilir ve ay sonuna kadar yüz dolar kazanabilirsiniz. Açıkçası, toplam ödeme ne kadar hızlı/iyi olduğunuza bağlıdır.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR