20.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Pubg Mobil Oynayarak Para Kazan

PUBG oynayarak para kazanma yolları! 2017 yılında piyasaya sürülen PUBG’den sonra oyunun mobil versiyonu da 2018 yılında oyuncularla buluştu. Kısa sürede oyun tüm dünyanın neredeyse vazgeçilmezi haline geldi. Durum böyle olunca PUBG para kazanma yolları da aranmaya başlandı.

Günümüz dünyasında oyun oynarken para kazanmak mümkün. de böyle oyunlardan biri. PUBG ile para kazanmak için neler yapılabilir? PUBG para kazanma için birden fazla seçenek bulunuyor. Bu seçenekleri sizler için bir araya getirdik. İşte PUBG ’den para kazanmak için uygulayabileceğiniz bir kaç yol.

PUBG oynayarak para kazanmanın ilk yolu çevrimiçi etkinliklere ya da turnuvalara katılmak olabilir. Nakit para ödüllü çevrimiçi turnuvalara katılarak para kazanabilirsiniz. PUBG ’den para kazanmak için bu turnuvalara bireysel, ikili ya da takımca katılabilirsiniz. Turnuvaların düzenlendiği bazı çevrimiçi platformlar bulunuyor. Bunlar arasında Toornament, Battlefy ve FACEIT’i saymak mümkün. Çevrimiçi turnuvaların da ötesine geçebilir ve büyük para ödüllerinin olduğu LAN partilerine katılabilirsiniz. Buradan da PUBG oynayarak para kazanmak mümkün. Profesyonel veya amatör birçok oyuncu Pubg Mobile oynayarak para kazanmaktadır. Ve bu turnuvaların büyük ödülleri genellikle para ödülleri olmaktadır. Turnuva düzenleyen bu firmalar genellikle yurtdışında hizmet veren firmalar olsa da ülkemizde de son yıllarda turnuva düzenleyen firmaların sayısında artış olmuştur. Ancak burada yurt dışındaki turnuvalar daha fazla düzenliyor demek hevesinizi kırmasın. Yurtdışında düzenlenen turnuvaların birçoğuna yurt dışına çıkmadan katılabilirsiniz.

Bu turnuvalara katılmak için yapmanız gereken şeylerden biri profesyonel bir şekilde Pubg Mobile oynamaktır. Pubg Mobile’da turnuvalara bireysel olarak katılabileceğiniz gibi takım olarak da katılabilirsiniz. Fakat profesyonel bir şekilde Pubg Mobile oynamak için sistemleriniz ve internetinizi yükseltmeniz gerekebilir. Pubg Mobilin birde PC versionu mevcuttur. PUBG Skinleri gerçek para karşılığında satılabiliyor. Skin satış sitelerinde paraşüt, silah, tişört, ayakkabı ve kazak gibi daha pek çok giysi ve aracın skinlerinin ciddi fiyatlara satıldığını görebilirsiniz. Bu skinlerden para kazanmanın iki farklı yöntemi var.

Dilerseniz bu işin ticaretini yapabilirsiniz. Yani nispeten uygun fiyata skin satın alıp daha pahalı fiyata satabilirsiniz. Al sat yapmak bir nevi ticaret gibidir ve oldukça karlıdır. PUBG skinlerinden para kazanmanın diğer yolu ise al sat kadar kazandırmasa da oyun içinde kutu düşürerek çıkan skinleri değerlendirmektir. Bunun için olabildiğince çok oyun oynamak ve kutu düşürmek gerekiyor. Daha fazla kutu satın almak için Steam Pazarından kutu alışverişi yapabilirsiniz. PUBG’nin Steam pazarındaki güncel satış fiyatı 87 TL. Oyunu satın almak isteyen ancak bütçe sorunu olan oyun severler için ucuza PUBG lisans key satışı yapabilirsiniz. Piyasada 60 liraya kadar ucuz PUBG key satan siteler var.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR