20.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Pubg Mobile 680 UC Çekilişi

Bu Yazıda Neler Var?

Pubg Mobile 680 UC Çekilişi

Pubg mobile 680 UC kazanmak isteyenler dikkatli bir şekilde okusun. Bugün siz değerli okuyucularımıza artık her hafta belli çekişiler ile hediyelerin çekilişini yapacağız eğer sizde çekilişe katılmak istiyorsanız anlattığım her şey adım adım yerine getiriniz.

Çekilişe katılmak isteyen kişilerin tek yapması bu konunun altına güzel bir yorum yapmak. Neden yorum yapmanızı istiyoruz yorum yapan kişilere hediye dağıtımı yapacağız yorum yaptıktan sonra çekilişin sonucu, 3 gün sonra, tekrar bu yazıdan öğrenebilirsiniz şimdiden hepinize iyi şanslar.

Bugünkü çekilişimiz Pubg Mobile 680 UC çekilişe katılma yolunu anlattık. Hadi şimdi size Pubg mobile kısaca nasıl bir oyundur anlatalım.

Pubg Mobile Nedir?

Takım olarak veya solo şekilde oynanabilen PUBG Mobile, FPS oyun kategorisindedir. Oyunda bir uçağın içinde toplanmış olan oyuncular belirledikleri noktalara paraşütle atlayarak adadaki imkanlarla görevleri yaparak hayata kalmaktır. Bir oyuna yaklaşık olarak 100 kişi dahil olmaktadır.

Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile de asıl amaç hayatta kalmaktır ancak bu amacı gerçekleştirirken de diğer oyuncuları saf dışı bırakmak için harekete geçmek gerekiyor. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Tek başına grup halinde girmeyi tercih eden oyuncular rastgele farklı oyuncularla takım olarak eşleştirilir. Her durumda oyuncular oyunu kazanmak için ölmeden en sona kalan oyuncu ya da takım olmaya çalışırlar. Takımdaki tüm oyuncular ölmeden takım dağılmaz.

Her birkaç dakikada bir harita rastgele bir bölgeye doğru küçülmeye başlar. Haritanın güvenli bölgesine gitmek için oyunculara belirli bir zaman verilir. Zamanında güvenli bölgeye varamayan oyuncular dışarıda kalan tehlikeli bölgeyi yavaşla saran mavi parlayan bir duvar ile karşılaşırlar.

Oyun boyunca kırmızı bölge adı verilen haritanın rastgele belirlenen bir kısmına bomba yağar. Oyuncular bu bombalardan kurtulabilmek için yapıların içine saklanır ve ya o bölgeden uzaklaşmaya çalışır.

Bir tam oyun süresi ortalama 30 dakikadan fazla sürer. Her oyun sonu oyuncular hayatta kaldıkları süreye, öldürdükleri oyuncu sayısına, oyunculara verdiği hasara göre oyun içi para birimiyle ödüllendirilirler. Bu ödüllendirme sadece oyunu kazanan oyuncular için değil, tüm oyuncular için geçerlidir. Bu oyun içi paralar oyunculara ücretsiz kasa alma imkanı sunar. Kasaların fiyatı her satın alıştan sonra katlanarak artar ve anahtar gerektiren etkinlik kasaları dışında kasaları açmak ücretsizdir içinden rastgele bir eşya çıkar. Kasalar açılmadan veya açılırsa içerisinden çıkan eşyalar Steam topluluk pazarında da satılabilir.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR