23.4 C
Türkiye
Cumartesi, Temmuz 17, 2021

Resim Yaparak Para Kazan

Instagram’da sanat satmak Instagram, sanatçılar ve sanatseverler için 1 numaralı sosyal medya platformu haline geldi. Bu, reklam öğelerini başlatmak için harika bir haber çünkü sosyal merdivene tırmanmanıza ve büyük isim eleştirmenlerinin çekimleri çağırmasını beklemenize gerek yok. Bunun yerine, işiniz için ödeme yapmak isteyen tüm dünyadaki alıcılarla bağlantı kurabilirsiniz. Yine de bir sorun var. Her şey kaç tane takipçi takipçinize bağlıdır. Instagram hesabınız ne kadar popüler olursa, sanatınıza olan talep o kadar yüksek olur. Ne zaman sanat satış Instagram üzerinde, bu ek ipuçlarını izleyin.

Çevrimiçi veya yüz yüze sanat öğretimi Eğer proaktif ve dışa dönük bir sanatçı iseniz, öğrenci bulmak sorun olmamalı. Ama önce, hangi öğretimin sizin için daha uygun olacağını belirlemelisiniz. Daha yakından bakarsanız, muhtemelen mahallenizin sanatla biraz para kazanma fırsatları sunduğunu göreceksiniz. Astrofotografi, hat sanatı veya sokak fotoğrafçılığı gibi çekici bir nişiniz varsa daha da iyi. Deneyim kazanırken ve para kazanırken topluluğunuzun sosyal hayatına nasıl katkıda bulunabileceğiniz hakkında bazı fikirler: Çevrimiçi kurslar öğretmek, daha geniş bir kitleye ulaşmak için daha iyi bir seçenek olabilir. Ancak, aynı anda birkaç kişiyi özel ders vermek yüz yüze eğitimden çok daha zor olacaktır.

Başka bir seçenek de öğretinizi bir tür pasif gelir haline getirmektir . Malzemeyi bir kez hazırlamanız gerekecek ve birkaç ay veya yıl boyunca bile gelir getirebilirsiniz. Çevrimiçi sanat öğretmeni olmanın bazı yolları: Örneğin, James Gurney, YouTube kanalında 79.000’den fazla kişiye çizim ve boyama dersleri vererek ve Sellfy sayfasında daha kapsamlı öğreticiler satarak son iki öğretim seçeneğini birleştirdi. Sellfy üzerinde vektör tasarımları Satış Grafik tasarım konusunda ustalığınız varsa, kullanabileceğiniz aktif ve pasif gelir türlerinin yepyeni bir yelpazesi var . Vektör tasarımlarını satmak , yaratıcı potansiyelinizi gerçekleştirirken bir sanatçı olarak para kazanmanın en iyi yollarından biri olabilir . Sellfy’da, resimler, logo tasarımları, simge paketleri, karakter tasarımları ile çeşitli diğer grafik ve şablon türlerinden her türlü sanat eserini satabilirsiniz. Fırsatlarınız görsel sanatlarla sınırlı değildir; çevrimiçi de satabilir , , örgü modelleri vb. sunabilirsiniz.

En iyi kısım?

Bir ürünü satışa sunmak 5 dakikadan fazla sürmez. Hibe ve yarışmalara başvurma Birçok uluslararası program, yerel topluluklar veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar sanatçılara hibe sunmaktadır. Bunların amacı ya genç sanatçıları desteklemek, kültürü teşvik etmek ya da belirli bir sorunu ele almaktır  Diğer zamanlarda yerel kurumlar yeni binaları süslemek veya bir etkinliğe hoş bir dokunuş vermek için gerçek sanat eserlerine ihtiyaç duyarlar.

Bu programlara nasıl başvurulur?

“Sanatçılara hibe” veya “sanatçı yarışmaları” gibi basit bir çevrimiçi aramayı deneyin. Aramayı daraltmak için ülkenizi, eyaletinizi veya şehrinizi ekleyebilirsiniz.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR