26.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Telegram dan Para Kazanma 2

Telegram dan Para Kazanma

Telegram dan Para Kazanma, sadece Telegram kanalı kullanarak aniden çok para kazanan kullanıcıya rast gelmek muhtemel. Dünya genelinde ani mesajlaşma denildiğinde akla gelen ilk 3 uygulamadan biri olan Telegram, mahremiyet endişelerinin yükselmesi ile beraber daha çok kullanılıyor. Rus odaklı aplikasyon, mahremiyet konusu ile alakalı önemli taahhütler sunarak yeni kullanıcı çekmeyi süratle sürdürüyor. Ülkemizde de Telegram tüketimi süratle artım işaret ediyor ve kullanıcıların büyük bir alanı para kazanmak üzere programlamayı aktif olarak kullanmayı sürdürüyor.

Son bilgilere göre Telegram a her ay 700 bin yeni kullanıcı ve dünya çapında en süratli büyüyen ani mesajlaşma programları arasında yer almakta. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar Telegram daki topluluklar ( kanallar ve kümeler ) meydana getiriyor ve çevrimiçi olarak büyük kazanç sağlıyor.

Telegram dan önemli trafik akışı sağlanmakta olup, Telegram a yönelik tanıtım veren aniden çok reklam veren keşfetmek mümkün olabilir. 10 bin abonesi bulunan bir kanal dahi maaş 2-3 bin liralık tanıtım alabilmektedir. Reklam bulabilmek için kanalınız ile paralel yayın yapan İnternet sitelerine bir e-posta atabilir yahut e kayıt olabilirsiniz. Özellikle önemli düzeyde katkı gerçekleştiren Telegram kanallarında kullanıcılardan abonelik ücreti alınabilmektedir.

Esas olarak bu süreç 2 bölümden ulaşmaktadır. Genellikle hususi kanaldan bir Premium içerik sağlanır ve burada abonelik ücreti ödeyen kullananlara yönelik ekstra içerikler sağlanır. Örneğin , harika yatırım fikirleri sağlıyorsanız: ilave fikirlere yönelik bir premium bölümü oluşturabilirsiniz. İçerik oluşturucusu içeren Telegram kanalları için mutlaka önerdiğimiz bir yöntemdir.

İnanın, bu usul pek çok başka yöntemden daha çok para kazandırmaktadır. İnsanlar kanalınıza ve size ehemmiyet gösteriyorsa, bağış etmek için arzulu olacaklardır. tipi bir platform vasıtasıyla aboneliği tertipli duruma getirebilirsiniz. Telegram üzerinden aklınıza gelebilecek her şeyi kolayca satışa sunabilirsiniz. Çoğu vakit kanalınız ile alakalı olması önemlidir fakat değilse dahi denemekten zarar gelmez. Örneğin , bir çevrimiçi kurs yahut e-kitap hazırlarsak bunu satışa sunabilirsiniz. Birkaç satıcıdan pozitif referans elde ettikten sonra satışlarınız önemli düzeyde artabilir. Bu usul evvelki modele çok benzeri.

Ancak bu modelde, abonelere üçüncü taraflara yönelik mahsul ve hizmetleri satıyorsunuz. Örneğin , işine giriş yaparak, başkalarına ilişkin ürünleri satmak üzere harekete geçebilirsiniz. Kendinize ilişkin satabilecek bir mahsul yahut hizmet geliştirememeniz halinde tavsiye edilir. Reklam satmak ile aşağı yukarı benzeri bir düşünce olsa dahi, çoğunlukla Telegram kanalında bulunan üyeler yönünden gelen tanıtım istekleri ile oluşturulur.

Ayrıca ücretli ileti hizmetlerini sık sık başka Telegram kanallarından dahi temin edebilirsiniz. Birçok kanal sahibi kendi Telegram kanalını büyültmek için ücretli ileti satın alabilmektedir. Link kısaltma siteleri vasıtasıyla Telegram kanalınızdan para kazanabilirsiniz. Birine üye olun ve dikkat alımlı bağlantıları bu siteler vasıtasıyla kısalttıktan sonra Telegram kanalınızda paylaşın. Link Kısalt Para Kazan Sitelerinde kısalttığınız linke tıklandıkça para kazanıyorsunuz.

Özellikle kanalınızdaki üyelerin tıklayabileceği içerikleri bulun ve alakalı içerikleri ilişki durumuna getirmeye itina gösterin. Gerçekten dikkat alımlı içerikler bulabilirseniz, bağlantıya yüz bine yakın tıklama temin edebilirsiniz. Telegram ile para kazanma konusu ile alakalı bu fikri mutlaka kolaya almayın. Tek bir ilişki üzerinden binlerce lira kazanabilirsiniz.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR