18.4 C
Türkiye
Cuma, Temmuz 16, 2021

Tiktok Ücretsiz Takipçi Alma

Tiktok ücretsiz takipçi almak için sizlere bugün bir yöntemden bahsedeceğim bu yöntem ile sizde tiktok üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde tiktok takipçiniz artırabileceksiniz. Tiktok günümüzde bir çok kişinin aktif olarak kullandığı bir sosyal medya platformu. Tabi her sosyal medya ağında olduğu gibi tiktokta takipçi, beğeni, izlenme gibi özelikler bulunuyor. Takipçi, beğeni, izlenme artırmak için kullanıcılara güzel içerikler sunmak gerekir eğer sunduğunuz içerikleri beğenir ise sizi takip eder sizlere kolay, içerik paylaşmadan ve ücretsiz bir şekilde takipçi artırma yolunu göstereceğim.

Tiktok Ücretsiz Takipçi Alma!

Tiktok üzerinden ücretsiz bir şekilde takipçi artırmak için size bugün bir site göstereceğim. Bu siteye giderek tiktok ücretsiz takipçi sahıbi olabilirsiniz. Tiktok ücretsiz takipçi için ozsmm sitesini ziyaret edebilirsiniz orada sizlere uygun sosyal medya paketleri ve tiktok ücretsiz takipçi bulunuyor bunlardan yararlanıp tiktok veya başka sosyal medya hesaplarınızı büyütebilirsiniz.

TikTok nedir?

Düzinelerce Viners’i internet yıldızına iten altı saniyelik Vine videolarını hatırlayabilirsiniz. Bu Vine’lar kısa video trendini başlattı ve aynı zamanda dünyanın dikkat süresini azalttı.

Vine’ın 2012’de piyasaya sürülmesinden sonra Musical.ly, 2014’te çıktı. Vine gibi, Musical.ly de kısa videolar, özellikle de müzikle dudak senkronizasyonu içeren türler etrafında yoğunlaştı. Musical.ly, 2017’ye kadar yüz milyonlarca kullanıcının 15 saniyeden bir dakikaya kadar hızlı müzik videoları oluşturmasına sahipti.

Peki bunun TikTok ile ne alakası var? Aslında çok.

TikTok, aslında TikTok’un Çin versiyonu olan Douyin adlı bir uygulama olarak başladı. Bu Çin varyasyonu, özel Çin sansür yasalarına uymak için orada olduğu için bugün hala var. Başka bir deyişle, dünyanın TikTok’a erişimi varken, Çin yalnızca Douyin’i kullanabilir.

ByteDance 2016’da Douyin’i geliştirdi ve 2017’de dünyanın geri kalanı için TikTok’u piyasaya sürdü. Uygulama, oldukça kısa bir süre içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan hızlı bir hit oldu. O zamandan beri Instagram ve Reels özelliği gibi diğerleri bunu kopyaladı.

Musical.ly işte burada devreye giriyor. ByteDance, 2018 yılının Ağustos ayında, Musical.ly ile birleşmeye karar verdiğinde TikTok daha da büyüdü. Musical.ly kullanıcıları, TikTok’a genel olarak sorunsuz bir geçiş için hesaplarını sakladılar. TikTok ayrıca Musical.ly’nin logosunu kendisininkiyle birleştirdi ve hatta Musical.ly’nin izleyicisine verdiği aynı “müzisyenler” takma adını benimsedi. O zamandan beri, TikTok popülaritesi arttı ve şimdi en iyi sosyal medya uygulamalarından biri olarak kabul ediliyor.

Benzer İçerikler:

  1. Gelirinizi Arttıracak En Kolay Yarı Zamanlı İşler
  2. Trendyol Paylaş Kazan 2021! Trendyol Ücretsiz Kupon Nasıl Kazanılır?
  3. Köpek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma
  4. Trendyol Go İle Para Kazanma 2021
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR