26.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Trendyol Go İle Para Kazanma 2021

Başlıklar Türkiye’nin en büyük farazi mağazalarından olan trendyol, her gün yüzbinlerce şahsa hizmet vermektedir ve Trendyol Go ile para kazanmak mümkündür. Satın alınan ürünlerin alıcılara teslimini kuryeler ve taşımalık şirketleri gerçekleştirmektedir.

Trendyol arabası olanlara kurye olarak para kazanma fırsatı sunmuş olduğu için Trendyol kurye müracaat şartları nelerdir, kurye müracaat formu, araçlı kurye ne kadar kazanır, araçlı kurye maaşları, trendyol go Nedir, müracaatı nasıl yapılır, müracaat şartları nelerdir, kurye Olmak İçin Ne Yapılmalı ve Trenyol go kurye maaşları ne kadar araştırdık.

Bu Yazıda Neler Var?

Trendyol Go İle Para Kazanma

Trendyol express’te kurye olmak talip bireylerin birtakım şartları yerine getirmesi gereklidir. Trendyol teslimatlarının süratini çoğaltmak için kurye başvurularını almaya devam etmektedir. Kurye için lüzumlu eğitimler alındıktan sonra teslimatla para kazanabilir ve iş sahibi olabilme imkanları tanımaktadır.

Trendyol araçlı kurye maaşları ve taşıyıcı kurye olarak ne kadar kazanıyor merak edilmektedir. Trendyol Express araçlı kurye için ortalama maaşlar bulunmaktadır. Trendyol kuryesi olarak rastgele bir anapara gerekmeden kendi aracınız ile gelir elde edebilirsiniz. Trendyol kargo teslimatları için kendi aracınız yok şayet vasıta kiralayabilirsiniz.

Trendyol Go İle Para Kazanma 2021

Trendyol go akil cihazlar üzerinden çevrimiçi market alışverişlerinin yapılabilmesini gerçekleştiren bedava teslimat ile yarım saat içinde teslim sloganıyla başlayan Trendyolun çevrimiçi alışveriş uygulamasıdır. Başvuru formunu doldurarak motosikletli veya hafif ticari vasıtayla çalışmak istediğini seçerek kendi bilgilerinizi doldurduğunuzda başvurunuz alınmış olacaktır. Motosikletinizin veya hafif ticari aracınızın olması halinde ve bu sektörde tecrübenizin olması halinde ön müracaat sırasında size bu haller müracaat sırasında basitlik sağlayacaktır.

Trendyol Go Müracaat Şartları

Sürücü belgesi olmalı, Psikoteknik ve SRC4 belgeleri olmalı, En az lise diploması olması, Sabıka kaydının pak olması. Aranan şartları taşıyorsanız Trendyol go kuryeliği yapmanıza yardımcı olacaktır.

Öncelikle trendyol go sayfasına müracaat talebinizi iletmeniz gereklidir. Başvuru talebinizin oluşmasından sonra tasdik almanız halinde eğitimler başlayacaktır. Sipariş alma, Sipariş takibi, Kazanç modelleri, Gelir artırma yolları, İletişim, Saha çalışması. Verilen eğitimler sonrasında vasıta ekipmanlarınız sağlanacak ve sonrasında market kuryeliğine başlayacaksınız. Kurye işçisi alımları yapacak firmanın belli vakit içinde çalışma paketleri bulunmaktadır.

Başvuru talebinizin onaylanmasının sonrasında haftalık çalışma paketlerinden biri seçtiğinizde sizin seçmiş olduğunuz çalışma saatlerine göre çalışma planınızı hazırlanacaktır. Haftalık olarak en yüksek çalışma 60-70 saatlik paketler ile maaş minimum ücret üstünde kazanç elde etmek muhtemel olacaktır.

Benzer İçerikler:
  1. Evde Mum Yaparak Para Kazanma
  2. İçerik Üreterek Para Kazanma
  3. Eski Kıyafetlerinizi Satarak Para Kazanın
  4. İnternetten Satış Yapabileceğiniz 3 Yer
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR