21.4 C
Türkiye
Cuma, Temmuz 16, 2021

Trendyol Paylaş Kazan 2021! Trendyol Ücretsiz Kupon Nasıl Kazanılır?

Trendyol Paylaş Kazan! Trendyol Ücretsiz Kupon Nasıl Kazanılır?

Trendyol Paylaş Kazan, 1-2-3 Haziran tarihlerinde Trendyol mobil uygulamasını indir uygulama varsa giriş yap, favorilerim menüsü üzerinden kendi ürünleri seç koleksiyonunu oluştur ve paylaş! Koleksiyonun 25 kaydedilmeye ulaştığında 25 TL kazan. Her kullanıcı tek bir koleksiyonundan ödül kazanabilecektir. Kampanyanın son günü: 3 Haziran 23:59

En fazla kaç üründen ödül kazanabilirim?

Ürün sayısında bir sınırlama yoktur, ödül miktarı en az 5 TL olarak 75 TL’yi geçmeyecek şekilde ödül kazanabilirsin. Cüzdan kuponu 22 Haziran saat 18:00 tarihinde hesabına tanımlanacaktır.
Kuponların son kullanım tarihi 28 Haziran 23:59:59.

Birden fazla hesapla kampanyaya katılabilir miyim?

Birde fazla hesap ile katılabilirsiniz ama trendyol bunu farkederse hiçbirini vermez ondan dolayı tek hesapla kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ederim.

Trendyol Nedir?

Türkiye’nin bir numaralı e-ticaret firması olan Trendyol, 2009 yılından beridir gündelik hayatımızın bir parçası haline geldi. Trendyol içeriğinde binlerce çeşit ürün ile kullanıcılarına hizmet sunmakta. Kadından erkeğe, bebekten çocuğa, hobi ve bahçe işleri ve daha birçok ürün çeşitliliği içermekte.

İlginizi Çekebilir! Trendyol Go İle Para Kazanma 2021

Türkiye çapında 15 milyon kullanıcıya sahip olan e-ticaret firması Trendyol, günümüzde de aktif olarak hizmet sunmakta. Trendyol başarılı iş kadını Demet Mutlu tarafından Haziran 2009 yılında kurulmuştur. Son zamanlarda ülkemizde ve dünyada meydana gelen salgından ötürü insanlar hayatlarını evlerinde geçirmeye başladı. Bununla birlikte e-ticaret firmalarına büyük bir yoğunluk başlandı. Bunlardan biriside Türkiye çapında popüler olan Trendyol uygulamasıdır. İçeriğinde birçok ürün bulundurulan Trendyol uygulaması günbegün kendini yenileyerek ve geliştirerek insanlarda büyük bir merak topladı

Benzer İçerikler:
  1. Köpek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma
  2. Trendyol Go İle Para Kazanma 2021
  3. Evde Mum Yaparak Para Kazanma
  4. İçerik Üreterek Para Kazanma
adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR