22.4 C
Türkiye
Perşembe, Temmuz 15, 2021

Uyuyarak Para Kazanma

Projeleri İçin 8 Bin Lira Karşılığında 100 Gün Boyunca Her Gün 9 Saat Uyuyacak İnsan Arayan Şirket. Uykucular müjdemizi isteriz!

Tek yapmanız gereken ise UYUMAK! Hatta bunun içine size para bile verecekler!

Hindistan’da bir şirket kendileri için çalışacak stajyerler arıyor. Yapmanız gereken ise günde 9 saat uyumak ve bunun karşılığında 100 bin rupi yani yaklaşık 8 bin lira alacaksınız. Wakefit’in kurucusu ve yöneticisi Chaitanya Ramalingegowda, uykuyu yaşamlarında bir öncelik haline getirmeye gönüllü ülkedeki en iyi uykucuları aradıklarını söylüyor. Asıl amaç ise uyku sağlığına odaklanmak ve iyi bir uyku çekmek isteyen insanlar için en iyisini planlamak. Daha uzun ve sağlıklı bir uyku için stratejiler geliştiriyorlar. Aradıkları özellikler ise oldukça makul! Herhangi bir alanda tamamlanmış bir lisans. Ders sırasında uykuya dalma deneyim olarak sayılacaktır. En az 8 saatlik bir sağlam uyku için yatakta kalacak kadar motive olabilen uykucular arıyoruz. Kafasını yastığa koyduktan sonra 10-20 dakika için uykuya dalabilmeli. Uyku ürünleri konusunda güçlü bir bilgiye sahip ve bunların daha iyi bir uykuya nasıl yardım ettiğini bilen bir görüşe sahip olma. Geçmişte herhangi bir ortamda uyuyabilme konusunda deneyime sahip olma- fazla ışık ve gürültü gibi… Kişisel uyku düzenlerine dikkat etmeye ve analiz etmeye odaklanmış, disiplinli bir yaklaşıma sahip olma. Uykuya sosyal medyadan daha çok önemli verdiğini kanıtlayacak kanıtlar. Temiz çarşaf, sıcacık battaniye ve süslü pijamalar gibi ayrıntılara dikkat etme. Kafein bağımlıları biraz üzülebilir, çünkü şirket kafein konusunda katı kurallara sahip olma becerisine dikkat ediyor.

Onlar için papatya çayı içiyor olmak daha önemliymiş! Bir oturuşta izleyebilenler ve gece aktivitelerine eğilimli olan insanlar dezavantajlı sayılacaktır. Sosyal medyaya daha az bağımlı ve sosyal medyada daha az aktif olan insanlar avantajlı sayılacaktır. Yatağa girmeden önce stressiz ve rahat olma konusunda doğal yeteneğe sahip olma. Kafein ve sosyal medya bağımlıları gibi horlayanlar da bu işe seçilme konusunda maalesef dezavantajlı! Alarm erteleyenler, birçok alarmı kapatıp uykusuna devam edebilenler ise oldukça avantajlı!

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR