28.4 C
Türkiye
Pazar, Temmuz 18, 2021

Youtube dan Para Kazanma 2

Youtube dan Para Kazanma

YouTube dan para kazanma için YouTube İş Ortağı Programı’na (YPP) başvurmanız ve uygulamaya kabul edilmeniz lazım olur. İncelemecilerimiz, kanalınızın yahut videonuzun belli özellikler için elverişli olmadığına karar verirse alakalı özellikleri kullanamayabilirsiniz. Bu ekstra eşikler iki anne sebepten ötürü yapılır.

En mühim niçin, özelliğin kullanılabildiği her bölümde kanuni gereklilikleri yerine getirmemizin gerekmesidir. Bunun beraberinde, iyi performans gösteren içerik yapımcıları ödüllendirebilmemiz için elimizde kanalla alakalı gereğince bağlam bulunmalıdır.

Bu dahi çoğunlukla ele alabilmek için daha çok içeriğe gereksinimimiz olduğu manasına gelir. İçeriğinizin politikalarımıza uyduğundan itimat etmek için kanalları devamlı incelediğimizi unutmamalısınız. İçeriğinizin politikalarımıza uyduğundan itimat etmek için kanalları devamlı incelediğimizi unutmamalısınız. YouTube İş Ortağı Programı‘na kabul edildikten sonra alttaki para kazanma özelliklerine erişebilirsiniz: Koşullar Reklam geliri Kanal üyelikleri Ürün rafı Super Chat ve Super Stickers YouTube Premium geliri YouTube dan para kazanma, platformdaki iyi ve dikkat alımlı içerikleri ödüllendirmek için kusursuz bir yöntemdir. Ancak YouTube dan para kazandığınız videolardan elde ettikleri her çeşitli gelir için ikamet ettiğiniz ülkeye vergi ödemekle yükümlü olabileceğinizi lütfen unutmamalısınız. Ayrıntılı öğrenmek için mahalli vergi kurumunuzla iletişime geçin. Reklam verenlere elverişli içerik kurallarımızla alakalı en yeni güncellemeleri alabilmek için lütfen YouTube Yardım Merkezi’ndeki konulu yayınlarımıza göz atın ve .

YouTube, ve politikalarının beraberinde dahi uymanız lazım olur. Bu politikalar, YouTube İş Ortağı Programı’na dahil olan yahut müracaat etmek talip cümle alem için geçerlidir. Videolardan tanıtımlar aracılığıyla para kazanmak istiyorsanız içeriklerinizin dahi elverişli olması lazım olur.

Önemli politikaların her biri ile ilgili özet veriler aşağıda sunulmuştur. Bir kanalın para kazanmaya elverişli olup olmadığı değerlendirilirken bu politikalardan yararlanılır. Bu sebeple her bir politikayı detaylı bir şekilde okuyun. Kanalınız incelenirken denetim edilenler İnceleme ekibimiz, kanalınızı en iyi temsil eden içerikleri denetim edip bunların politikalarımıza uygunluğunu değerlendirir.

İnceleme ekibimiz, her videoyu denetim edemeyeceğinden kanalınızdaki bu nedenlere odaklanabilir: Yukarıdaki misaller, araştırma ekibimizin değerlendirebileceği içeriklerin sadece bir kısmını içerir.

Kanalınızın her yönüyle politikalarımıza elverişli olup olmadığını görmek için araştırma ekibimiz kanalınızdaki diğer bölümleri de denetim edebilir. YouTube Topluluk Kurallarına uyma Yayınladığınız bütün içeriklerin elverişli olması gerekliliğini unutmamalısınız. Kendini yineleme eden içerik, içeriklerin birbirine çok benzeri olduğu kanallarla alakalıdır.

Bu tür içeriklerde izleyiciler tıpkı kanaldaki videolar arasında ayrım bulmakta zorlanabilir. Bu siyaset, AdSense uygulama politikalarının bölümünü esas alır. Bu politikayı YouTube içerik yapımcılarına daha elverişli bir bağlamda açıkladık. Bu siyaset, kanalınızın tamamı için geçerlidir.

adminhttps://www.saglamkariyer.com
İnternet üzerinden para kazanma, iş fikirleri, sosyal medya üzerinden para kazanma ve birçok yöntemleri sizler için paylaşıyoruz.

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR